top of page
  • Jelena Pyškina

Kobido ir Bukalinis masažai. Ar įmanoma kartu?

KOBIDO- tai gilus masažas, kuris atpalaiduoja, treniruoja ir stimuliuoja veido raumenis.

Atsižvelgiant į limfos, raumenų ir odos būklę, pirštų ir delnų judesiai atliekami pasirinktinai -lėtai arba greitai. Taip pat naudojamos švelnios technikos arba taikomos taškinio masažo technikos, tam reikalinga žinoti skirtingų masažo atlikimo technikų.

Kadangi KOBIDO yra ir liftingojantis masažas, nusprendžiau patyrinėti ir kitus senėjimo profilaktikai tinkamus metodus. Praktikuodama ir studijuodama įvairias technikas aš pastebėjau, kad Bukalinis masažas gana veiksmingas. Šis metodas apima probleminių zonų masažą iš vidaus ir iš išorės, tai padeda išlyginti raukšles aplink burną, sumažinti nasolabialines raukšles, o kartu su KOBIDO masažu pasiekiamas efektyvus senėjimą lėtinantis rezultatas.

Jeigu norite patirti visus šių veido masažų privalumus, kviečiu apsilankyti mano kabinete ir išbandyti KOBIDO ir Bukalinio masažo derinį! Jūsų oda Jums padėkos!

Būkite gražios visada❤️

Jelena, kosmetologė-masažuotoja. Tel. 861289126

S. Šimkaus 7, Grožio ir sveikatos tarnyba (GST), 2 a., 6 kab


#bukalinisveidomasazas #kobido, #kobidoklaipeda #veidoprieziura #grozioindustrija #grozioguru #grozioexpertai #veidomasazas #veidomasazomokymai, #kobidomokymai

#sveikasveidas #rauksles #senejimastabdantis #atpalaidavimas #masazotechnikos #rauksliumazinimas

#grozis #relaksacija #kabinetas

57 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Veido masažas yra ne tik malonus ir relaksuojantis procesas, bet ir veiksmingas būdas pagerinti odos tekstūrą ir tonusą. Masažo metu padidinama kraujotaka ir limfos judrumas, dėl ko gerėja odos būklė

bottom of page