top of page
logo-JelenaPyshkina.lt-image.png

MASAŽAI

Nugaros-masazai-JelenaPyshkina.lt-photo

Individualus veido masažas

Masažo metu individualiai parenkamos įvairios masažo technikos, kurių dėka kruopščiai išdirbamos probleminės vietos.

HOLISTIC (harmonizuojantis veido masažas)

Masažo atlikimo technika apima kruopštų darbą su pečiu juosta, galva, dekoltė ir kaklu, o tik po to vyksta veido masažas. Naudojant populiarųjį „Myofascial" volelį (Pascal Kosh) ypatingas dėmesys skiriamas veido ovalui. Akių ir lūpų zonai naudojama Indijos masažo techniką. Taip pat naudojama limfodrenažinė technika ir akupresūra. Dėka įvairių masažo technikų panaudojimo sumažėja su amžiumi susiję pokyčiai, stangrėja oda, veido ovalas tampa ryškesnis. Rekomenduojama 1-2 kartus per savaitę, kursas 6-8 kartai.

Japoniškas terapinis veido masažas KOBIDO

Tai giliomis tradicijomis ir senovine technika paremta unikali japonų sveikatos, jaunystės ir grožio puoselėjimo metodika. Procedūros metu masažuojami kaklo, veido ir galvos raumenys, stimuliuojami atitinkami veido taškai ir naudojant spaudimą, suaktyvinamos regeneruojančios odos savybės. Japoniškos terapinės veido procedūros nauda: sumažinamas odos glebumas ir raukšlių ryškumas, maksimaliai padidina odos skaistumą, išvalo toksinus ir nešvarumus, normalizuoja odos drėgmės balansą, atpalaiduoja raumenų įtampą, pagerina vidaus organų funkciją per reflekso genines zonas ir meridianinę sistemą. Geriausiam rezultatui gauti, rekomenduojama atlikti 7 procedūrų gydymo kursą per 4-5 savaites, kartojant 2 kartus per metus.

KOBIDO masažas yra vienas efektyviausių terapinių metodų, natūraliai  pagerinančių odos būklę ir minimizuojančių senėjimo procesą. Masažas pagerina odos ląstelių ir gilesnių audinių regeneraciją, padeda atsipalaiduoti ir palengvina veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą, turi bendrą gydomąjį ir atjauninantįjį poveikį. Dėl to veidas pradeda spindėti iš vidaus.  Nuo įprasto kosmetinio veido masažo Kobido masažas skiriasi savo įvairumu, jame naudojama daugybė technikų. Paviršinės perkusijos metodas derinamas su poveikiu veido raumenims ir fascijoms. Dėl to pagerėja kraujotaka ir suaktyvėja kolageno gamyba, pagerėja odos spalva, oda tampa lygi ir elastinga, be to, KOBIDO masažas skatina bendrą atsipalaidavimą ir nuotaikos pagerėjimą, valo, drėkina ir stimuliuoja meridianus, kurie normalizuoja vidaus organų būklę naudojant akupresūros ir limfodrenažo metodusKOBIDO yra kažkas daugiau nei grožio suteikimas, tai atkuriamoji procedūra, atpalaiduojanti ir pozityviai tonizuojanti ne tik kūną, bet ir sielą.

SMAS - LIFT veido masažas

Su amžiumi, minkštieji audiniai nusileidžia, šis procesas paveikia ne tik odą, bet ir veido raumenis. „SMAS“ lift metodika nukreipta minkštiems audiniams pakelti, o įvairių metodų  poveikis raumenims, odai, raiščiams ir limfinei sistemai suteikia jauninantį efektą. Šio masažo technika tinka bet kokiam senėjimo tipui.

SMAS lift indikacijos: amžiaus pokyčiai, smulkios raukšlės aplink akis, pagurklis, skruostų kontūrų praradimas, suglebusi oda ir odos nuleidimas, veido ovalo praradimas, gravitacinė ptozė (audinių nusileidimas).

Rekomenduojamas masažo kursas 5 kartai, atliekant procedūrą 1 kartą savaitėje, palaikymui - 1 kartas į mėnesį.

KOBIDO pusbrangiais akmenimis "Dangiški diskai"

Masažas KOBIDO „Dangiškais diskais“ – tai veido masažas pusbrangiais akmenimis, pagrįstu filosofiniu ir moksliniu akmenų energetiniu poveikiu žmogaus organizmui. Šis Kobido elementas naudojamas veido priežiūrai, turi ryškų atjauninimo poveikį, gerina mikrocirkuliaciją, koreguoja veido kontūrą, pagerina raumenų ir odos tonusą, išlygina paviršines raukšles, suvienodina veido odos spalvą. Be to, akmenų energetinės savybės turi ne tik vietinį, bet ir sisteminį poveikį organizmui, prisideda prie atsipalaidavimo, nervinės įtampos, streso, lėtinio nuovargio sumažinimo.

Reflekso terapinis  pėdų masažas

Reflekso terapija remiasi holistiniu požiūriu, kad organizmas yra viena sistema, kurios visos dalys susijusios. Žmogaus galūnėse yra išsidėstę kone visi biologiškai aktyvūs taškai. Tinkamai juos spaudydami, maigydami, trindami galime teigiamai paveikti visus vidaus organus. Per pėdas gyvybine energija pildomas ir atpalaiduojamas visas kūnas, harmonizuojama gyvybiškai svarbių kanalų veiklą, stiprinami energetiniai centrai atsakingi už protinę veiklą, pasitikėjimą savimi.

VERTA ŽINOTI: pėdų masažas padeda normalizuoti miegą, šalinti raumenų įtampą, aktyvinti kraujotaką, stiprinti imunitetą.

 Jaučiate maudulį ir sunkumą kojose, jos tinsta? Tuomet ši procedūra kaip tik Jums! Pėdų masažas naudojamas įvairiu ligų profilaktikai, streso, emocines ir fizines įtampos mažinimui, padeda sugrįžti į harmoningą būseną. Pėdų masažo technika turi ypatingų galių: atpalaiduoja pavargusias pėdas, pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, ramina nervų sistemą, skatina visų vidaus organų regeneraciją, bei padeda sumažinti stresą.

Holistinis ANTISTRESS masažas 

Tai atgaiva kūnui ir sielai. Šis masažas rekomenduojamas tiems, kas jaučia nuolatinį stresą, chronišką nuovargį, sumažėjusį gyvenimo tonusą. Masažas atpalaiduos ir nuramins pavargusį kūną, sumažins nervinę įtampą, pagerins savijautą, suaktyvins kraujotaką ir limfotaką, taip pat sustiprins organizmą​

Pečių juostos, kaklo ir dekoltė japoniškas terapinis masažas

Masažo metu kruopščiai išmasažuojamos dekoltė, pečių juostos ir kaklo raumenų zonos naudojant unikalias japonų meistrų technikas. Tai padeda pašalinti raumenų įtampą ir spaustukus, giliai atpalaiduoja nervų sistemą, stimuliuoja kraujotaką, aktyvina gyvybinės Ci energijos cirkuliaciją.

bottom of page