logo-JelenaPyshkina.lt-image.png

PROCEDŪROS KŪNUI

Limfodrenazinis-masazas-jelenaPyshkina.lt-photo

Procedūra "2 in1" (KOBIDO su pusbrangiais akmenimis + presoterapija / aparatinis limfodrenažinis masažas)

Puikus derinys naudojantiems savo laiką su tikslu. O tikslas toks, jog  Jūsų kūnas ir siela gaus dvigubą naudą. Kol su Jūsų kūnų dirba limfodrenažinis aparatas, su Jūsų veidų dirbsiu aš. Presoterapija kūnui / limfodrenažinis masažas + KOBIDO masažas su pusbrangiais akmenimis „Dangiškaisiais diskais“ veidui.

Kontraindikacijos: odos vientisumo pažeidimai, peršalimas, uždegiminiai procesai, odos bėrimai, daugybinės karpos, polinkis į kraujosruvas (mėlynės). Masažas netaikomas, sergant venų uždegimais, stipriai išsiplėtusioms kojų venoms, labai ryškiai pasireiškusiai kuperozei.

Celiulitui ir patinimams STOP "2 in 1" (įvyniojimas + presoterapija / aparatinis limfodrenažinis masažas)

LIPO-CELL GEL - tai gelis kūno įvyniojimui, esant celiulitui ir riebalinėms sankaupoms. Specifinis kondukcinis gelis, skirtas suintensyvinti aparatinių procedūrų efektą. Sudėtis: Gvaraninė paulinija, žaliosios arbatos ekstraktas, azijinės centelės ekstraktas, dumblių ekstraktas (Fucus vesiculosus), paprastasis kaštonas.

Presoterapijos / limfodrenažinio masažo procedūra atlieka aparatas „I-PRESS“ (Italija).

„I-PRESS“ – tai aktyvesnė kraujotaka, aktyvesnis limfos tekėjimas, geresnis kūno ląstelių aprūpinimas deguonimi, patrauklesnė bendra odos būklė ir išvaizda.

3 IN 1 ANTICELIULITINIS masažas + ĮVYNIOJIMAS + PRESOTERAPIJA

Anticeliulitinis masažas atliekamas rankomis su specialiu, profesionaliu anticeliulitiniu masažo aliejumi + įvyniojimas su profesionalai anticeliulitine priemonė LIPO CELL Gel (iSol) + presoterapija /limfodrenažinis masažas aparatu. 

Nugaros  valymas (rūgštinis ir mechaninis)

Nugaros valymas – tai procedūra, skirta problematiškai nugaros odai  gydyti. Procedūrai atlikti naudojama rūgštis ir mechaninis valymas (pagal individualius poreikius). Giliai išvalomos poros, mažinami uždegiminiai procesai. Procedūra tinka įvairaus amžiaus žmonėms, tiek vyrams, tiek moterims, o ypač paaugliams. Procedūra rekomenduojama, jeigu nugaros oda yra riebi , spuoguota, porėta, stora oda, oda su akne, jeigu yra baltieji ir juodieji komedonai (inkštirai), randeliai ir dėmelės po spuogų.

Procedūros eiga :

• odos nuvalymas;

• mechaninis šveitimas;

• rūgštinis pilingas su AHA rūgštimis (rūgštinis pilingas  subalansuoja  riebalinių liaukų veiklą, skatina spuogų gijimą);

• mechaninis komedonų (inkštirų) pašalinimas;

• spuogų nudžiovinimas  (darsonvalizacijaaukšto dažnio terapija).

Procedūros negalima daryti: vietinės infekcijos atveju, diabeto, hemofilijos, ŽIV, keloidinių randų atvejais, tą pačią dieną po saulės procedūrų ar po apsilankymo soliariume ir tą pačią dieną po depiliacijos.