top of page
logo-JelenaPyshkina.lt-image.png

PROCEDŪROS KŪNUI

Limfodrenazinis-masazas-jelenaPyshkina.lt-photo

Procedūra "2 in1" (KOBIDO su pusbrangiais akmenimis + presoterapija / aparatinis limfodrenažinis masažas)

Puikus derinys naudojantiems savo laiką su tikslu. O tikslas toks, jog  Jūsų kūnas ir siela gaus dvigubą naudą. Kol su Jūsų kūnų dirba limfodrenažinis aparatas, su Jūsų veidų dirbsiu aš. Presoterapija kūnui / limfodrenažinis masažas + KOBIDO masažas su pusbrangiais akmenimis „Dangiškaisiais diskais“ veidui.

Kontraindikacijos: odos vientisumo pažeidimai, peršalimas, uždegiminiai procesai, odos bėrimai, daugybinės karpos, polinkis į kraujosruvas (mėlynės). Masažas netaikomas, sergant venų uždegimais, stipriai išsiplėtusioms kojų venoms, labai ryškiai pasireiškusiai kuperozei. ​

Nugaros  valymas (rūgštinis ir mechaninis)

Nugaros valymas – tai procedūra, skirta problematiškai nugaros odai  gydyti. Procedūrai atlikti naudojama rūgštis ir mechaninis valymas (pagal individualius poreikius). Giliai išvalomos poros, mažinami uždegiminiai procesai. Procedūra tinka įvairaus amžiaus žmonėms, tiek vyrams, tiek moterims, o ypač paaugliams. Procedūra rekomenduojama, jeigu nugaros oda yra riebi , spuoguota, porėta, stora oda, oda su akne, jeigu yra baltieji ir juodieji komedonai (inkštirai), randeliai ir dėmelės po spuogų.

Procedūros eiga :

• odos nuvalymas;

• mechaninis šveitimas;

• rūgštinis pilingas su AHA rūgštimis (rūgštinis pilingas  subalansuoja  riebalinių liaukų veiklą, skatina spuogų gijimą);

• mechaninis komedonų (inkštirų) pašalinimas;

• spuogų nudžiovinimas  (darsonvalizacijaaukšto dažnio terapija).

Procedūros negalima daryti: vietinės infekcijos atveju, diabeto, hemofilijos, ŽIV, keloidinių randų atvejais, tą pačią dieną po saulės procedūrų ar po apsilankymo soliariume ir tą pačią dieną po depiliacijos.


 

bottom of page